NL

Over ons

Seldenthuis Engineering B.V. is één van de snelst groeiende engineeringsbureaus binnen de benelux in de staal- en bouwindustrie. Samen werken wij creatief & enthousiast aan jouw uitdaging!​

Vanuit Zoetermeer werken we aan de meest uiteenlopende projecten over de hele wereld. Respect voor het ontwerp en maximale aandacht voor de constructie komen bij ons op een gedeelde eerste plaats. Dat laten we zien, in elk project.

Het omzetten van een idee naar productie: daar ligt onze kracht. Voor elk project leveren wij een slim en kostenbesparend engineeringpakket. 

Hoe we te werk gaan

Traditioneel vakmanschap gecombineerd met de beste software in de markt en kennis van hightech machines: dat is Seldenthuis. Onze innovatieve Engineers zijn opgeleid vanuit de praktijk, waardoor wij als geen ander de mogelijkheden van mens en machine kennen. Ongeacht de grootte van onze opdrachten, we blinken uit in kwaliteit, snelheid en efficiëntie. Hierdoor kunnen we onze klanten niet alleen een slim en kostenbesparend productiepakket aanleveren, we voorzien ook nog eens in een belangrijk stuk advies.

Door kwaliteit, snelheid en efficiëntie, is Seldenthuis een volwaardige engineerings- en adviespartner. 

Onze opdrachtgevers

Wij werken in opdracht van architecten en (constructieve) ontwerpers, en werken de meest uiteenlopende ontwerpen uit tot gedetailleerde tekeningen en productiepakketten. 

 

Team

Bob Seldenthuis

CEO
bob@seldenthuis-engineering.nl
+31 (0) 88 011 44 44

Daan van Berkel

Lead Engineer
daan@seldenthuis-engineering.nl
+31 (0) 88 011 44 05

Aziz Belhadi

Hoofd Constructeur
aziz@seldenthuis-bouwadvies.nl
+31 (0) 88 011 44 06

René Boom

Constructeur
rene@seldenthuis-engineering.nl
+31 (0) 88 011 44 01

Sven Halfhide

Engineer
sven@seldenthuis-engineering.nl
+31 (0) 88 011 44 04

Jimi Lelieveld

Engineer
jimi@seldenthuis-engineering.nl
+31 (0) 88 011 44 08

Jörgen de Witt

Junior Engineer
jorgen@seldenthuis-engineering.nl
+31 (0) 88 011 44 02

Job Boere

Engineer
job@seldenthuis-engineering.nl
+31 (0) 88 011 44 09

Jori Oostveen

Management Assistent
jori@seldenthuis-engineering.nl
+31 (0) 88 011 44 03

Michel Heetman

Engineer (in opleiding)

+31 (0) 88 011 44 44

SELDENTHUIS WERKT ONDER ANDERE VOOR: